Masáže

Relaxační masáž - tato masáž je standartní při každém kosmetickém ošetření. Jejím primárním účinkem je zklidnění a relaxace pleti, působení na zlepšení krevního a mízního oběhu, lepší vstřebávání aktivních látek do pokožky, zpevnění pokožky a celkové uvolnéní obličejových svalů.
Doba trvání: 20 - 30 minut
 
Zklidňující maáž - čato se používá u pletí s výrazným prokrvením a u citlivých (kuperózní, začínající růžovka-rosacea). Působí na zlepšení krevního a mízního oběhu a na celkové zklidnění pokožky. Pro lepší účinnek masáže doporučujeme masáž 2x týdně ze začátku, pokračujeme 1x týdně a střídáme s limfodrenážní masáží.
Doba trvání: 10 - 15 minut
 
Jacquetova masáž - je určená především pro mladistvou, mastnou, aknoźní a nečistou pleť. Lze použít i u zralé pleti, která potřebuje zpevnit a vyhladit jizvy po akné. Zaměřuje se na úpravu tvorby mazu. Při této masáži se nepoužívají masážní oleje ani krémy, zajímavosti je, že masáž provádime pomocí indiferentního pudru s antibakteriálními účinky. Pudr zklidňuje, je protizánětlivý a absorvuje přebytečný maz.
Doba trvání: 10 - 15 minut
 
Liftingová masáž - je vypínací masáž dekoltu a obličeje. Oblíbená je z důvodů ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu a pravidelná masáž může upravit menší oběhové poruchy, zmírnit městnání krve a tkáňového moku. Vyhlazuje vrásky a vypíná pokožku.
Doba trvání: 30 - 45 minut
 
Mikromasáž očního okolí - speciální masáž, při které se zmenšují váčky pod očima, vyplňují vrásky okolo očí, zvedají a zpevňují horní víčka, posiluje se obočí a celé oční okolí se promastí a prokrví, což oddaluje ztenčení a předčasné stárnutí kůže. Působí proti únavě očí a jako prevence proti vráskám.
Doba trvání: 15 - 20 minut
 
Masáž křišťálovými tyčinkami - vyhlazující a energizující masáž, která se provádí dvěmi masážními tyčinkami s křišťálového skla. Křišťál má harmonizující účinky, je to energetický posilovač. Má blahodárné účinky na lymfatický, endokrinní a smyslový systém. Výsledkem masáže je vyhlazená, zpevněná a rozjasněná pokožka.
Doba trvání: 10 minut
 
 

Dle objednávek: Po – So

Po dohodě kdykoliv.

Možnost docházky domů.